Kraków. Nowy salon ADI SECURITY CENTER już otwarty!

Kraków. Nowy salon ADI SECURITY CENTER już otwarty!

ADI Global Distribution 18 listopada otworzył nowy salon sprzedaży w Krakowie. Jest to największy salon sprzedaży w Polsce, dysponujący ponad 200 m2 powierzchnią i lokalnym magazynem. W salonie można obejrzeć ponad 160 produktów oraz 8 paneli demonstracyjnych wybranych producentów oraz ich rozwiązań. Dodatkowo nowy punkt sprzedaży został wyposażony w 40 osobową salę konferencyjną oraz kącik dla klienta z bezpłatnym dostępem do internetu. Na uroczystym otwarciu salonu pojawiło się ponad czterdziestu kluczowych klientów z regionu. Byli także obecni przedstawiciele producentów oraz międzynarodowego kierownictwa firmy Adi Global Distribution.

„Otwierając nowy salon sprzedaży w województwie małopolskim chcemy zapewnić lokalnym klientom łatwiejszy dostęp do naszej oferty oraz możliwości bezpośredniego zapoznania się z najnowszymi rozwiązaniami i technologiami. Jest to już kolejny salon według nowoczesnego projektu, gdzie oprócz dużej przestrzeni wystawowej prezentujemy zintegrowane dedykowane rozwiązania, a także kącik internetowy dla klienta i komfortową salę konferencyjną.” - powiedział Jędrzej Skrzynecki, dyrektor polskiego oddziału ADI Global Distribution.


„Zgodnie ze strategią chcemy zapewnić naszym klientom najlepsze możliwości poznawania naszych produktów i rozwiązań. Z tego też powodu konsekwentnie zwiększamy liczbę profesjonalnych salonów sprzedażowych w kluczowych regionach Polski. Nowy salon w Krakowie to najnowocześniejszy salon w regionie. W przyszłym roku planujemy otwarcie kolejnych oddziałów.”  - powiedział Emmanuel Baltyde, dyrektor marketingu ADI Global Distribution w Europie.


Krakowski oddział znajduje się w pobliżu szybkich tras dojazdowych przy ulicy Jasnogórskiej 1. Klienci mogą korzystać w wygodnego parkingu tuż przy wejściu do salonu.Adres
ADI Global Distribution - Oddział Kraków
ul. Jasnogórska 1
31-358 Kraków
tel.: +48 122 901 081 /082 fax: +48 122 901 083
email: biuro.krakow.pl@adiglobal.com