HIKVISION - seria EASY HD IP

HIKVISION - seria EASY HD IP

Seria kamer IP z procesorem Raptor i współpracujących z nimi sieciowych rejestratorów sprzętowych (NVR) z wbudowanymi portami PoE, pozwala na stosowanie systemów IP CCTV w miejsce analogowych systemów telewizji dozorowej w niemal każdym segmencie klientów - inwestorów.

Wielką zaletą nowej serii urządzeń IP CCTV firmy HIKVISION jest to, że cena kompletnego rozwiązania megapikselowego systemu monitoringu jest na poziomie ceny systemów analogowych średniej i wyższej klasy. Systemy te w żadnym wypadku nie są w stanie jednak konkurować jakością, rozdzielczością i szczegółowością obrazu z systemem megapikselowym.

Kamery serii Raptor mogą generować obraz o rozdzielczości do 3 megapikseli, zapewniając 25 kl./s w rozdzielczości FulHD (1080p). Zadbano o łatwość instalacji i uniwersalność kamer wyposażając je m. in. w oświetlacze podczerwieni, obudowy IP66 oraz temperaturowy zakres pracy o-30..+60 st. C.

Rejestratory IP posiadają wbudowane porty sieciowe z zasilaniem PoE i samodzielnie nawiązują połączenie ze współpracującymi kamerami, skracając tym samym czas instalacji i konfiguracji systemu. W cenie każdego rejestratora i kamery znajduje się oprogramowanie umożliwiające podgląd obrazu, odtwarzanie materiału i konfigurację do 256 urządzeń jednocześnie (iVMS-4200). W sklepach Play i iTune znajdują się bezpłatne oprogramowania do obsługi systemów CCTV ze tabletów i Smartfonów (iVMS-4500).