IFTER EQU RCP

IFTER EQU RCP
System KD Ifter EQU ACC - oprogramowanie do zarządzania kontrolą dostępu z funkcjami RCP

Oprogramowanie KD Ifter EQU ACC - oprogramowanie konfiguracyjne i nadzorujące system KD EQU ACC wraz z funkcjonalnościami RCP. Pozwala nadawać uprawnienia, nadzorować bieżący stan systemu oraz tworzyć raporty z historii zdarzeń KD i rozliczeń RCP.

IFTER IFTER EQU RCP
IFTER IFTER EQU RCP

Niewątpliwym atutem systemu EQU ACC jest jego funkcjonalne oprogramowanie. Nowoczesny interfejs użytkownika, podążający za ostatnimi trendami w wyglądzie interfejsów graficznych, wielojęzyczność, zaawansowane możliwości zarządzania danymi, szeroka gama ustawień i bogaty wachlarz dostępnych raportów kontroli dostępu i rejestracji czasu pracy – to wszystko powoduje, że program sprosta oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów.
Oprogramowanie sygnalizuje ostrzeżenia i alarmy dotyczące stanu kontrolerów i czytników, jakości ich zasilania, prób sabotażu, przerw w transmisji danych itp., co znacznie podnosi efektywność i bezpieczeństwo całego systemu. EQU ACC jest częścią rodziny oprogramowania IFTER EQU – kompleksowego rozwiązania informatycznego dla systemów bezpieczeństwa, automatyki budynkowej i układów pomiarowych. Takie rozwiązanie zwiększa wachlarz możliwości i zdolność integracji z innymi systemami stosowanymi do zabezpieczeń i zarządzania obiektami. Dzięki temu system Kontroli Dostępu EQU ACC jest łatwo integrowalny z dowolnym innym systemem bezpieczeństwa dostępnym w oprogramowaniu integrującym EQU (np. systemami innych producentów).

Rejestracja czasu pracy

Oprócz funkcji kontroli dostępu, system EQU ACC umożliwia rejestrację czasu pracy. W systemie funkcjonują dedykowane czytniki i rejestratory z kolorowym ekranem dotykowym LCD służące przede wszystkim do celów RCP. Urządzenia te potrafią rejestrować zarówno fakty wejścia i wyjścia z terenu budynku, jak i różne rodzaje zdarzeń RCP np. wyjście służbowe (i powrót), wyjście socjalne (np. na przerwę śniadaniową) i inne. Oferują także opcję wyboru języka, w którym wyświetlane są komunikaty na ekranie. Ponadto, w systemie istnieje możliwość przypisania funkcji rejestracji czasu pracy do dowolnego czytnika funkcjonującego w systemie. W ten sposób czytniki systemu mogą realizować jednocześnie funkcje kontroli dostępu oraz rejestrować różne rodzaje zdarzeń ewidencji czasu pracy.


IFTER EQU RCP to wersja oprogramowania systemu IFTER EQU ACC zawierająca w sobie licencję zarówno na standardowe funkcjonalności KD jak i na funkcjonalności RCP.

Marka: IFTER
Model: IFTER EQU RCP
Kod ADI: IFTER EQU RCP
Gwarancja: 36M, zobacz szczegóły

Ilość: