IFTER EQU ACC

IFTER EQU ACC
System KD Ifter EQU ACC - oprogramowanie do zarządzania kontrolą dostępu

Oprogramowanie KD Ifter EQU ACC - oprogramowanie konfiguracyjne i nadzorujące system KD EQU ACC. Pozwala nadawać uprawnienia, nadzorować bieżący stan systemu oraz tworzyć raporty z historii zdarzeń.

IFTER IFTER EQU ACC
IFTER IFTER EQU ACC

Niewątpliwym atutem systemu EQU ACC jest jego funkcjonalne oprogramowanie. Nowoczesny interfejs użytkownika, podążający za ostatnimi trendami w wyglądzie interfejsów graficznych, wielojęzyczność, zaawansowane możliwości zarządzania danymi, szeroka gama ustawień i bogaty wachlarz dostępnych raportów kontroli dostępu i rejestracji czasu pracy – to wszystko powoduje, że program sprosta oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów.
Oprogramowanie sygnalizuje ostrzeżenia i alarmy dotyczące stanu urządzeń i jakości ich zasilania, prób sabotażu, przerw w transmisji danych itp., co znacznie podnosi efektywność i bezpieczeństwo całego systemu. EQU ACC jest częścią oprogramowania IFTER EQU – kompleksowego rozwiązania informatycznego dla systemów bezpieczeństwa, automatyki budynkowej i układów pomiarowych. Takie rozwiązanie zwiększa wachlarz możliwości i zdolność integracji z innymi systemami stosowanymi do zabezpieczeń i zarządzania obiektami. Dzięki temu system Kontroli Dostępu EQU ACC jest łatwo integrowalny z dowolnym innym systemem bezpieczeństwa dostępnym w oprogramowaniu integrującym EQU.

Kontrola dostępu

Podstawowym zadaniem systemu jest przydzielanie uprawnionym osobom dostępu do obszarów, pomieszczeń, obiektów kontrolowanych, maszyn, itp. Administrator może definiować ograniczenia czasowe i warunkowe. Można uzależniać dostęp od wartości impulsów zgromadzonych na karcie (np. basen, siłownia, solarium) lub realizować przejścia z kontrolą losową (losowo wybrany użytkownik jest poddawany wizualnej kontroli tożsamości przez strażnika i przechodzi dopiero po jej potwierdzeniu). Istnieje również opcja definiowania przejść zależnych od siebie. System realizuje funkcję anti-passback, która kontroluje sposób przemieszczania się osób.
Oprócz standardowego działania przejścia, administrator może zdefiniować między innymi:
- przejścia otwarte – każda osoba może przejść bez okazania identyfikatora,
- czasowe – na określony czas,
- bistabilne – kolejne przyłożenia karty do czytnika otwierają lub zamykają przejście,
- astabilne – przejście otwarte gdy karta jest w polu czytnika,
- przejście zablokowane – żadna osoba nie może otworzyć przejścia.

Opcje przejścia bistabilnego i astabilnego są unikatowe dla systemu Ifter EQU ACC.

Marka: IFTER
Model: IFTER EQU ACC
Kod ADI: IFTER EQU ACC
Gwarancja: 36M, zobacz szczegóły

Ilość: