Idesco MZA15AJ0N

MZA15AJ0N
Czytnik kart MIFARE/DESFire z odcz. sektorów, wyj. Wiegand 32bit, klawiat. 4x3

Czytnik kart zbliżeniowych z klawiaturą. Odczyt kart z rodziny standardów MIFARE: Classic, Ultralight, Plus/PlusX, DESFire/EV1. Z kart odczytuje zarówno sektory jak i unikatowy numer seryjny CSN/UID. Obudowa typu Quattro N, wyjście danych Wiegand 32bit.

Idesco MZA15AJ0N

Czytnik kart zbliżeniowych z klawiaturą. Odczyt kart z rodziny standardów MIFARE: MIFARE Classic (sektory + CSN, także 7 bajtowy), MIFARE Ultralight (tylko CSN/UID), MIFARE Plus/PlusX (CSN/UID Level 1 & 3), MIFARE DESFire/EV1 (RUID + aplikacje i sektory), MIFARE SmartMX (w trybie emulacji MIFARE Classic - CSN + sektory). Obudowa typu Quattro N, wyjście danych Wiegand 32bit (programowalne).
Czytnik 8CD 2.0 to nie tylko zwiększona niezawodność oraz bezpieczeństwo w systemach kontroli dostępu, gromadzenia danych oraz identyfikacji osób. To również wyjątkowa energooszczędność, co pozwala ograniczyć koszty związane z infrastrukturą zasilania rezerwowego systemów kontroli dostępu. Zmniejszona ilość epoksydu podczas procesu produkcji sprawia, że czytnik 7C 2.0 jest przyjazny zarówno środowisku naturalnemu jak i jego użytkownikom.
Czytnik 8CD 2.0 to czytnik przeznaczony dla systemów wymagających najwyższego stopnia bezpieczeństwa, wykorzystujących dane sektorowe i aplety instalowane na kartach do wzmocnienia uwierzytelniania i uniemożliwienia skopiowania kart. Do ochrony przed wandalizmem, czytnik jest również wyposażony w czuły i niezawodny przekaźnik antysabotażowy, połączony z dedykowanym wyjściem FET. Czytnik wyposażono w wiele konfigurowalnych funkcji, począwszy od opóźnienia ponownego odczytu karty, przez kolor podświetlenia klawiatury w odpowiedzi na wciśnięcie przycisku, a skończywszy na wejściach sterujących do zabezpieczanych drzwi. Konfiguracja odbywa się za pomocą specjalnych kart, które można utworzyć samodzielnie przy pomocy specjalnego programatora DESCoder lub zamówić.

MZA15AJ0N to czytnik skonfigurowany z wyjściem Wiegand 32bit, brzęczykiem aktywowanym na odczyt karty i diodą LED na stałe czerwoną / zapalającą się na zielono na odczyt karty. Klawiatura podświetlona na niebiesko przez 5 sek. po wciśnięciu klawisza, 8 bit / wciśnięcie klawisza, bez buforowania. Wyjście danych wyprowadzone na 3m kablu.

Firma Ultrak jest w stanie dostarczyć także inne konfiguracje czytników 8CD 2.0 Quattro N PIN. Różnice obejmują inne długości wyjścia Wiegand / wyjście Clock&Data, inny sposób działania diod LED czy brzęczyka, wysyłanie komunikatów "keep-alive", regulację czasu ponownego odczytu tej samej karty (funkcja pokrewna dla funkcji Anti Passback), wyprowadzenie wyjścia danych na terminalu śrubowym, wyjście danych w formatach USB, RS-485/+AES, OSDP, format wyjścia klawiatury (długość słów / buforowanie).

Parametry techniczne
Maksymalny zasięg 6cm
Tryb pracy Odczyt
Częstotliwość pracy 13,56MHz
Kompatybilność MIFARE Classic, MIFARE Ultralight, MIFARE Plus/PlusX, MIFARE DESFire/EV1, MIFARE SmartMX (odczyt sektorów lub tylko CSN/UID zależnie od technologii - patrz pełny opis)
Interfejs Wiegand 32bit (konfig. za pomocą kart)
Maks. odległość od kontrolera 120m
Wskaźniki 3-kolorowa dioda LED, brzęczyk
Przykłady kompatybilnych kart HID 143x, MFC-2, HID 272x, T4BA0000A
Stopień ochrony IP67
Odporność na uderzenia IK09
Zasilanie 10 .. 30 V DC
Pobór prądu Czuwanie: 20mA, praca: 60mA
Temperatura pracy -40 .. +55 °C
Wilgotność pracy 0 ~ 95% bez kondensacji
Wymiary 87 x 87 x 24 mm (wys. x szer. x głęb.)
Kolor Czarny
Klawiatura 4x3 (matrix), podświetlana na niebiesko / czerwono / zielono, 8bit, bez buforowania
Złącze danych Przewód 3m
Cechy dodatkowe Tamper optyczny, wyjście danych przez RS-485/+AES / OSDP

Deklaracje zgodności
8CD2.0_deklaracja_CE (92.58 KB)

Karty katalogowe
Karta katalogowa 8CD 2.0 - MZA15AJ0N (125.36 KB)
Uwaga! Towar niedostępny. Prosimy o kontakt w sprawie doboru zamiennika.