Idesco LTA15AFMN

LTA15AFMN
Czytnik MIFARE/DESfire/Plus/Classic CSN, wyjście Wiegand 32bit, klawiatura 4x3

Czytnik kart zbliżeniowych z klawiaturą. Odczyt kart z rodziny standardów MIFARE: MIFARE Classic, MIFARE Ultralight, MIFARE Plus/PlusX, MIFARE DESFire. Odczytuje tylko numer CSN/UID. Obudowa typu Quattro N, wyj. danych Wiegand 32bit (programowalne).

Idesco LTA15AFMN

Czytnik kart zbliżeniowych z klawiaturą typu matrix (4x3). Odczyt kart z rodziny standardów MIFARE: MIFARE Classic, MIFARE Ultralight, MIFARE Plus/PlusX, MIFARE DESFire, MIFARE SmartMX. Z kart odczytuje tylko ich unikatowy numer seryjny CSN/UID (także 7 bajtowy). Obudowa typu Quattro N, wyjście danych Wiegand 32bit (programowalne).
Czytnik 7C 2.0 to nie tylko zwiększona niezawodność oraz bezpieczeństwo w systemach kontroli dostępu, gromadzenia danych oraz identyfikacji osób. To również wyjątkowa energooszczędność, co pozwala ograniczyć koszty związane z infrastrukturą zasilania rezerwowego systemów kontroli dostępu. Zmniejszona ilość epoksydu podczas procesu produkcji sprawia, że czytnik 7C 2.0 jest przyjazny zarówno środowisku naturalnemu jak i jego użytkownikom.
Czytnik 7C 2.0 zasługuje na zwiększoną uwagę ze względu na swoją uniwersalność i niezawodność. Obsługuje aż siedem różnych technologii chipowych UID. Do ochrony przed wandalizmem, czytnik jest również wyposażony w czuły i niezawodny przekaźnik antysabotażowy, połączony z dedykowanym wyjściem FET. Czytnik wyposażono w wiele konfigurowalnych funkcji, począwszy od opóźnienia ponownego odczytu karty, przez kolor podświetlenia klawiatury w odpowiedzi na wciśnięcie przycisku, a skończywszy na wejściach sterujących do zabezpieczanych drzwi. Dodano również uniwersalne, wielofunkcyjne wejście sterujące. Do konfiguracji czytnika nie jest potrzebna jego deinstalacja.

LTA15AFMN to czytnik skonfigurowany z wyjściem Wiegand 32bit, brzęczykiem aktywowanym na odczyt karty i diodą LED na stałe czerwoną / zapalającą się na zielono na odczyt karty. Klawiatura podświetlona na niebiesko przez 5 sek. po wciśnięciu klawisza, 8 bit/wciśnięcie klawisza, bez buforowania. Wyjście danych wyprowadzone na 3m kablu.

Firma Ultrak jest w stanie dostarczyć także inne konfiguracje czytników 7C 2.0 Quattro N PIN. Różnice obejmują inne długości wyjścia Wiegand / wyjście Clock&Data, inny sposób działania diod LED czy brzęczyka, inny kolor podświetlenia klawiatury, wysyłanie komunikatów "keep-alive", regulację czasu ponownego odczytu tej samej karty (funkcja pokrewna dla funkcji Anti Passback), wyprowadzenie wyjścia danych na terminalu śrubowym, czas podświetlenia klawiatury czy format jej wyjścia (długość słów / buforowanie).

Parametry techniczne
Maksymalny zasięg 6cm
Tryb pracy Odczyt
Częstotliwość pracy 13,56MHz
Kompatybilność MIFARE Classic, MIFARE Ultralight, MIFARE Plus/PlusX, MIFARE DESFire/EV1, MIFARE SmartMX (tylko odczyt CSN/UID)
Interfejs Wiegand 32bit (konfigurowalne)
Maks. odległość od kontrolera 120m
Wskaźniki 3-kolorowa dioda LED, brzęczyk
Przykłady kompatybilnych kart HID 143x, MFC-2, HID 272x, T4BA0000A (tylko odczyt CSN/UID)
Stopień ochrony IP67
Odporność na uderzenia IK09
Zasilanie 10 .. 30 V DC
Pobór prądu Czuwanie: 20mA, praca: 60mA
Temperatura pracy -40 .. +55 °C
Wilgotność pracy 0 ~ 95% bez kondensacji
Wymiary 87 x 87 x 24 mm (wys. x szer. x głęb.)
Kolor Czarny
Klawiatura 4x3 (matrix), podświetlana na niebiesko / czerwono / zielono, 8bit, bez buforowania
Złącze danych Przewód 3m
Cechy dodatkowe Tamper optyczny, regulowanie czasu ponownego odczytu tej samej karty

Karty katalogowe
Karta katalogowa 7C 2.0 - LTA15AFMN (125.22 KB)
Uwaga! Towar niedostępny. Prosimy o kontakt w sprawie doboru zamiennika.