Idesco LSA15DFMN

LSA15DFMN
Czytnik MIFARE/DESfire/Plus/Classic CSN, wyjście Wiegand 32bit, obudowa Quattro N

Czytnik kart zbliżeniowych z rodziny standardów MIFARE: MIFARE Classic, MIFARE Ultralight, MIFARE Plus/PlusX, MIFARE DESFire. Z kart odczytuje tylko ich unikatowy numer seryjny CSN/UID. Obudowa typu Quattro N, wyj. danych Wiegand 32bit (programowalne).

Idesco LSA15DFMN

Czytnik kart zbliżeniowych z rodziny standardów MIFARE: MIFARE Classic, MIFARE Ultralight, MIFARE Plus/PlusX, MIFARE DESFire, MIFARE SmartMX. Z kart odczytuje tylko ich unikatowy numer seryjny CSN/UID (także 7 bajtowy). Obudowa typu Quattro N, wyjście danych Wiegand 32bit (programowalne).
Czytnik 7C 2.0 to nie tylko zwiększona niezawodność oraz bezpieczeństwo w systemach kontroli dostępu, gromadzenia danych oraz identyfikacji osób. To również wyjątkowa energooszczędność, co pozwala ograniczyć koszty związane z infrastrukturą zasilania rezerwowego systemów kontroli dostępu. Zmniejszona ilość epoksydu podczas procesu produkcji sprawia, że czytnik 7C 2.0 jest przyjazny zarówno środowisku naturalnemu jak i jego użytkownikom.
Czytnik 7C 2.0 zasługuje na zwiększoną uwagę ze względu na swoją uniwersalność i niezawodność. Obsługuje aż siedem różnych technologii chipowych UID. Do ochrony przed wandalizmem, czytnik jest również wyposażony w czuły i niezawodny przekaźnik antysabotażowy, połączony z dedykowanym wyjściem FET. Czytnik wyposażono w wiele konfigurowalnych funkcji, począwszy od opóźnienia ponownego odczytu karty, a skończywszy na wejściach sterujących do zabezpieczanych drzwi. Dodano również uniwersalne, wielofunkcyjne wejście sterujące. Do konfiguracji czytnika nie jest potrzebna jego deinstalacja.

LSA15DFMN to czytnik skonfigurowany z wyjściem Wiegand 32bit, brzęczykiem aktywowanym na odczyt karty i diodą LED na stałe czerwoną / zapalającą się na zielono na odczyt karty. Wyjście danych wyprowadzone na 3m kablu.

Firma Ultrak jest w stanie dostarczyć także inne konfiguracje czytników 7C 2.0 Quattro N. Różnice obejmują inne długości wyjścia Wiegand / wyjście Clock&Data, inny sposób działania diod LED czy brzęczyka, wysyłanie komunikatów "keep-alive", regulację czasu ponownego odczytu tej samej karty (funkcja pokrewna dla funkcji Anti Passback) oraz wyprowadzenie wyjścia danych przez terminal śrubowy.

Parametry techniczne
Maksymalny zasięg 6cm
Tryb pracy Odczyt
Częstotliwość pracy 13,56MHz
Kompatybilność MIFARE Classic, MIFARE Ultralight, MIFARE Plus/PlusX, MIFARE DESFire/EV1, MIFARE SmartMX (tylko odczyt CSN/UID)
Interfejs Wiegand 32bit (konfigurowalne za pomocą kart)
Maks. odległość od kontrolera 120m
Wskaźniki 3-kolorowa dioda LED, brzęczyk
Przykłady kompatybilnych kart HID 143x, MFC-2, HID 272x, T4BA0000A (tylko odczyt CSN/UID)
Stopień ochrony IP67
Odporność na uderzenia IK09
Zasilanie 10 .. 30 V DC
Pobór prądu Czuwanie: 20mA, praca: 60mA
Temperatura pracy -40 .. +55 °C
Wilgotność pracy 0 ~ 95% bez kondensacji
Wymiary 87 x 87 x 24 mm (wys. x szer. x głęb.)
Kolor Czarny
Złącze danych Przewód 3m
Cechy dodatkowe Tamper optyczny, regulowanie czasu ponownego odczytu tej samej karty

Karty katalogowe
Karta katalogowa 7C 2.0 - LSA15DFMN (125 KB)
Marka: Idesco
Model: LSA15DFMN
Kod ADI: LSA15DFMN
Gwarancja: 12M, zobacz szczegóły

Ilość: