KAC IBSOU-DD-P02

IBSOU-DD-P02
Sygnalizator akustyczny z gniazdem czujki i z izolatorem

Zintegrowany sygnalizator akustyczny z gniazdem czujki ma 32 tony oraz 3 poziomy głośności (wysoki, średni i niski), które są wybierane za pomocą przełączników DIP-switch typu DIL. Sygnalizator ma wbudowany izolator zwarć.

CPD VDS
KAC IBSOU-DD-P02

Nowy adresowalny zintegrowany sygnalizator akustyczny z gniazdem czujki jest kompatybilny z najnowszym protokołem 200 Advance, który pozwala zainstalować na jednej pętli do 159 urządzeń wykonawczych. Został on zaprojektowany do znacznego zmniejszenia całkowitego kosztu instalacji. Produkt ten został zoptymalizowany, aby umożliwić zainstalowanie maksymalnej dopuszczalnej ilości urządzeń na pętli adresowalnej.
Zintegrowany sygnalizator akustyczny z gniazdem czujki jest instalowany w dokładnie taki sam sposób jak czujka adresowalna. Sygnalizator należy zamontować przy użyciu gniazda sygnalizatorów adresowalnych. Gniazdo to wyposażone jest w sprężynę zapewniającą ciągłość pętli nawet gdy żaden sygnalizator nie jest w nim zamontowany.
Montaż zintegrowanego sygnalizatora akustycznego jest bardzo prosty. Po prostu przekręca się go na gnieździe i instalacja jest zakończona. Jest to proste ale skuteczne rozwiązanie, które w porównaniu do poprzednich modeli, skraca czas i koszty instalacji. Ponadto, przy zmianie sposobu użytkowania budynku, można w łatwy sposób zmienić rodzaj zainstalowanego urządzenia w zależności od potrzeb.
Uproszczona jest również obsługa serwisowa. Uszkodzone urządzenie jest usuwane za pomocą prostego ruchu obrotowego bez konieczności odłączania jakichkolwiek przewodów. Tak samo łatwo jest wmontować nowy sygnalizator w miejsce starego.
Dzięki wykorzystaniu najnowszych osiągnięć w technologii piezoelektrycznej przetwornik zintegrowanego sygnalizatora akustycznego z gniazdem czujki jest bardzo wydajny. Zminimalizowano także pobór prądu, dzięki czemu zmaksymalizowano liczbę urządzeń na pętli, bez negatywnego wpływu na poziom głośności sygnalizatorów.
Zintegrowany sygnalizator akustyczny z gniazdem czujki jest zgodny z EN54-3, EN54-17 i posiada certyfikat CPD. W celu zapewnienia zgodności z normą EN54 sygnalizator ten posiada zabezpieczenie antysabotażowe, które zapobiega usunięciu urządzenia bez użycia narzędzi.
Sygnalizator ma 32 tony oraz 3 poziomy głośności (wysoki, średni i niski), które są wybierane za pomocą przełączników DIP-switch typu DIL. Sygnalizator ma wbudowany izolator zwarć.

Certyfikat zgodności nr 0832-CPD-0413
Certyfikat VdS nr G 206072

Parametry techniczne
Typ sygnalizatora akustyczny
Głośność maksymalna 95 dB
Protokół komunikacji na pętli SSE 200 Plus, SSE 200 Advance
Wbudowany izolator zwarć Tak
Prąd dozorowania 0,22 mA
Prąd alarmowania 6,25 mA
Zakres temperatur pracy -25 ... +70 °C
Wilgotność względna 0 ... 95 % (bez kondensacji)
Stopień ochrony IP 21 (IP 65 z podstawą WDBR)
Kolor biały
Średnica 112 mm
Wysokość 43 mm
Waga 158 g

Certyfikaty
0832-CPD-0413 ORG (971.91 KB)
VdS G 206072 ORG (245.69 KB)

Instrukcje instalacji
IBSOU - Instrukcja instalacji ORG(201.81 KB)

Karty katalogowe
Karta katalogowa IBSOU-DD-P0 (74.5 KB)
Uwaga! Towar niedostępny. Prosimy o kontakt w sprawie doboru zamiennika.