Fibrain FGMS-B53Y-005

FGMS-B53Y-005
Mediakonwerter światłowodowy Ethernet<->FO, 1000Mbps, 5km

FGMS-B53Y-005 jest sprawdzonym w IP CCTV mediakonwerterem światłowodowym służącym do przejścia z miedzianych łączy Ethernet (100/1000Mbps) na światłowód jednomodowy i odwrotnie. Łączność utrzymywana jest na pojedynczym włóknie optycznym dzięki WDM (5km).

Fibrain FGMS-B53Y-005

FGMS-B53Y-005 jest sprawdzonym w IP CCTV mediakonwerterem światłowodowym służącym do przejścia z miedzianych łączy Ethernet (10/100/1000Mbps) na światłowód jednomodowy i odwrotnie. Łączność utrzymywana jest na pojedynczym włóknie optycznym dzięki WDM (1310 i 1550nm).
Zasięg łącza światłowodowego wynosi do 5000 metrów. Mediakonwerterem komplementarnym jest FGMS-B35Y-005.
Mediakonwerter może być montowany w szafce FR-16C.
FGMS-B53Y-005 może bezpośrednio współpracować z wkładką SFP (1Gb) dla przełączników sieciowych - FTS-S12G-B35Y-005.

Parametry techniczne
Port Ethernetowy RJ45 (10/100Mbps)
Port światłowodowy LC (simplex)
WDM Tak (TX: 1550nm , RX: 1310nm)
Moc optyczna -9...-3 dBm
Czułość optyczna -22 dBm
Max. przeciążenie odbiornika -3 dBm
Wskaźnik statusu diody LED
Zasilanie 5 V DC (zasilacz 230 VAC w komplecie)
Pobór mocy 5 W
Temperatura pracy 0..50 °C
Obudowa Aluminium
Waga 0,15 kg
Wymiary 25x70x93 mm
Inne Wsparcie ramek Ethernet do 1600B , bezpośrednia współpraca z FTS-S12G-B53Y-005

Karty katalogowe
Karta katalogowa FGMS-B53Y-005 (117.92 KB)
Marka: Fibrain
Model: FGMS-B53Y-005
Kod ADI: FGMS-B53Y-005
Gwarancja: 24M, zobacz szczegóły

Aktualnie nie jest dostępny