IFTER EQU-R150.L.3

EQU-R150.L.3
Czytnik kart MIFARE/I-Code odporny na warunki atmosferyczne, ciemnoszary, kabel 3m

Czytnik EQU-R150.L.3 jest przeznaczony do pracy w systemie kontroli dostępu i ewidencji czasu pracy EQU ACC. Odczytuje identyfikator (UID / CSN) z kart MIFARE i I-Code (zgodnie z ISO/IEC 14443A i ISO/IEC 15693). Obudowa koloru ciemnoszarego, kabel 3m.

IFTER EQU-R150.L.3

Czytnik EQU-R150.L.3 jest przeznaczony do pracy w systemie kontroli dostępu i ewidencji czasu pracy EQU ACC. Odczytuje identyfikator (UID / CSN) z kart zbliżeniowych typu MIFARE® i I-Code® (zgodnie z normami ISO/IEC 14443A i ISO/IEC 15693), a także identyfikator 7-bajtowy charakterystyczny dla kart MIFARE Plus i MIFARE DESFire (zgodnie z normą ISO/IEC 14443A). Obudowa czytnika jest w kolorze ciemnoszarym, wyjście danych zrealizowane za pomocą 3m kabla.

Czytnik współpracuje z kontrolerem dostępu systemu EQU ACC. Przesyła do niego kody odczytywanych kart, zaś kontroler decyduje o przyznaniu dostępu.
Czytnik wyposażony jest w indukcyjny czujnik sabotażowy.

Komunikacja czytnika z kontrolerem odbywa się przez magistralę EQUbus zbudowaną w standardzie RS485. Transmisja jest szyfrowana algorytmem AES128 (tryb CTR, podpis CMAC). Klucze sesji są generowane na podstawie indywidualnych kluczy instalacji.
Magistrala komunikacyjna, do której dołączany jest czytnik, może mieć długość do 300 m i powinna być wykonana kablem UTP (skrętka komputerowa). W magistrali dopuszcza się odgałęzienia do 5 m ułatwiające wykonanie instalacji.

Czytnik EQU-R150 jest odporny na warunki atmosferyczne. Może być instalowany zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz budynku. Posiada trwałą, estetyczną obudowę wykonaną z tworzywa ABS. Wszystkie elementy elektroniczne zalane są masą wepuranową. Zastosowana technologia umożliwia montaż czytnika bezpośrednio na metalowej powierzchni bez utraty zasięgu odczytu kart.

Konstrukcja obudowy czytnika pozwala na umieszczanie go bezpośrednio na powierzchni ściany, podkładanie szyldów zaprojektowanych stosownie do wystroju wnętrza lub na zagłębienie czytnika bezpośrednio w ścianę gipsową, profil aluminiowy lub obudowę maszyny. Możliwy jest montaż czytnika z wykorzystaniem kinkietowej puszki instalacyjnej o średnicy 32 mm. W przypadku montażu nawierzchniowego można wykorzystać podkładkę dystansową w kolorze czytnika.

Uwaga! Towar niedostępny. Prosimy o kontakt w sprawie doboru zamiennika.