Partner Sp. z o.o. DELK130/10PP

DELK130/10PP
Pożarowy głośnik kulisty zwieszany 10 W

Wiszące głośniki kuliste DELK130/10PP wykonane są ze stali malowanej proszkowo, całkowicie odpornej na korozję. Wyposażone są w wysokiej jakości szerokopasmowy głośnik o średnicy 130 mm. Dla systemów DSO z kontrolą linii głośnikowej tonem pilota.

CNBOP CPD
Partner Sp. z o.o. DELK130/10PP
Partner Sp. z o.o. DELK130/10PP

Wiszące głośniki kuliste DELK130/10PP wykonane są z wysokogatunkowej stali malowanej proszkowo, całkowicie odpornej na korozję. Wyposażone są w wysokiej jakości szerokopasmowy głośnik o średnicy 130 mm. Estetyczna obudowa oferuje doskonałą jakość odtwarzanego dźwięku. Dzięki podwieszanemu systemowi mocowania, można je umieścić w miejscach niedostępnych dla innych głośników. Głośnik połączony jest stalową linką z puszką instalacyjną, służącą do zamocowania go na suficie. Dodatkowo, jako element osłony, stosowana jest koszulka OsKs w kolorze zbliżonym do koloru głośnika (w zestawie). Standardowa długość linki stalowej i koszulki wynosi 2 m. Istnieje możliwość fabrycznego ich wydłużenia do 10m, bez opłat - wymagane jest zgłoszenie tego faktu przy składaniu zamówienia.

Głośnik DELK 130/10 PP posiada regulację mocy na odczepach transformatora, jednakże do zmiany wymagane jest rozebranie głośnika, co jest uciążliwe. W związku z tym zalecane jest, aby przy zamówieniu wyspecyfikować konkretne odczepy mocy i ilości głośników z danym odczepem. Producent, firma Partner, dostarczy wówczas głośniki w odpowiednio opisanych kartonach.

Metalowa obudowa głośnika może zostać pomalowana fabrycznie na dowolny kolor z palety RAL, za dopłatą. Kwota dopłaty zależy od wielkości zamówienia i wymaga każdorazowego ustalenia (wymagany kontakt z Działem Technicznym).

Głośniki kuliste w wersji PP mają zastosowanie przede wszystkim w systemach DSO z kontrolą ciągłości linii głośnikowej za pomocą tonu pilota. Podczas instalacji takiego głośnika linię głośnikową należy za każdym razem skierować w dół, do głośnika, a po wykonaniu połączeń w jego wnętrzu skierować ją z powrotem w górę, tak aby wzdłuż zawiesia biegły dwa przewody, a w miejscu przyczepu głośnika do konstrukcji sufitu nie było żadnych dodatkowych łączeń linii głośnikowej. W systemach z kontrolą ciągłości linii metodą impedancyjną wystarczy pojedynczy przewód doprowadzony do głośnika, ale zastosować należy łączenie w instalowanej na suficie puszce ognioodpornej z ceramiczną kostką i bezpiecznikiem termicznym. Dla systemów z impedancyjną kontrolą linii głośnikowej przeznaczone są głośniki DELK w wersji PP1, które są od razu w taką puszkę wyposażone.

Parametry techniczne
Moc znamionowa 10 W
Typ głośnika 130 mm szerokopasmowy
Pasmo przenoszenia (-10 dB) 210 ... 19 3000 Hz
SPL 1 W/1 m 95.1 dB
SPL Pmax/1 m 105.1 dB
Kąt rozpraszania, 1 kHz (-10 dB) 180 °
Przekładnia transformatora 100 V 10 / 6 / 3 / 1,5 W
Wymiary ∅180 mm
Waga 1,3 kg
Wykonanie stal malowana proszkowo
Złącze 2x3 ceramiczne (w zewnętrznej puszce, montowanej do sufitu)
Kolor RAL9010 (dostępna cała paleta RAL)
Głośników w pakiecie zbiorczym 8
Montaż wiszący
Marka: Partner Sp. z o.o.
Model: DELK130/10PP
Gwarancja: 24M, zobacz szczegóły
Ilość: