EWIMAR EW-CONV3-A

EW-CONV3-A
Konwerter do sterowania kamerami Pelco-D klawiaturą Bosch

Konwerter CONV3-A jest specjalistycznym interfejsem komunikacyjnym, przeznaczonym do bezpośredniego sterowania kamerami wyposażonymi w protokół Pelco-D, za pomocą klawiatury Bosch.

EWIMAR EW-CONV3-A
EWIMAR EW-CONV3-A EWIMAR EW-CONV3-A EWIMAR EW-CONV3-A

Konwerter CONV3-A jest specjalistycznym interfejsem komunikacyjnym, przeznaczonym do bezpośredniego sterowania kamerami wyposażonymi w protokół Pelco-D, za pomocą klawiatury Bosch. Urządzenie fizycznie podłączane jest pomiędzy klawiaturę KBD UNIVERSAL a 9 dowolnych kamer obrotowych z protokołem Pelco-D. Podwójny układ mikroprocesorowy, zapewnia bardzo stabilną pracę oraz umożliwia ustawienie 4 prędkości transmisji na wyjściu.

Po podłączeniu CONV3-A do klawiatury, jest on inicjowany jako 9-kanałowy rejestrator DIVAR II, z dostępnymi wszystkimi funkcjami kamer firmy Bosch. Podczas komunikacji pomiędzy konwerterem a klawiaturą, następuje konwersja na komendy protokołu Pelco D, które wysyłane są przez oddzielny port RS-485.

Obydwa porty RS485 został wyposażone w zabezpieczenia anty-przepięciowe o maksymalnej mocy 600W, chroniące urządzenie przed wyładowaniami atmoferycznymi oraz przepięciami.


Instrukcje obsługi
Instrukcja obsługi (1.01 MB)

Karty katalogowe
Karta katalogowa CONV3-A (136.43 KB)
Marka: EWIMAR
Model: EW-CONV3-A
Kod: CONV3-A
Gwarancja: 36M, zobacz szczegóły
Ilość: