CAMSTREAMER ACAP

CAMSTREAMER ACAP
Aplikacja embedded dla kamer AXIS z Axis Camera Application Platform

CAMSTREAMER ACAP jest aplikacją dla wybranych modeli kamer Axis pozwalającą na realizację streamingu video i audio z wykorzystaniem serwisu youtube.com i wykorzystanie tego na własnej stronie www.

CamStreamer CAMSTREAMER ACAP

CAMSTREAMER ACAP jest aplikacją dla wybranych modeli kamer Axis pozwalającą na realizację streamingu video i audio z wykorzystaniem serwisu youtube.com i użycie tego na własnej stronie www. Aplikację instaluje się w kamerach posiadających wsparcie dla Axis Camera Application Platform (ACAP) wykorzystując ich stronę www (lista kompatybilnych kamer znajduje się na stronie Axis Communications. CAMSTREAMER ACAP posiada kreatora, który prowadzi użytkownika po przez proces instalacji i konfiguracji, co powoduje, że kamera samodzielnie dostarcza do serwisu YouTube odpowiedni dla niego stream, skonfigurowany również zgodnie z wymaganiami użytkownika kamery (maksymalna dziś obsługiwana rozdzielczość to 4K - 3840x2160). Dzięki CAMSTREAMER ACAP ponosząc jednorazową opłatę za licencję można bezterminowo, bez ograniczeń liczby danych i użytkowników, realizować transmisję na strony internetowe jako transmisję live lub lub wydarzenie serwisu YouTube - wystarczy bezpłatne konto w Google (Gmail).
Dzięki wykorzystaniu CAMSTREAMER ACAP i YouTube uzyskujemy kod html pozwalający na osadzenie na dowolnej stronie www okna z podglądem obrazu live z kamery oraz możliwość odtwarzania do 4 godzin nagrań wstecz od bieżącej chwili. Okno YT z obrazem z kamery realizującej streaming z wykorzystaniem CAMSTREAMER działa w dowolnej przeglądarce - instalator nie musi pisać żadnego dodatkowego kodu do stworzenia odtwarzacza. Nie jest też wymagany stały, ani nawet publiczny adres IP - CAMSTREAMER poradzi sobie na niepublicznych adresach IP. Wymagana jest jedynie prędkość upload łącza internetowego pozwalająca na przeniesienie 1 strumienia o maksymalnej, wybranej rozdzielczości w jakiej realizowany będzie streaming na www. Powieleniem strumieni zajmie się serwis YT.
CAMSTREAMER ACAP eliminuje potrzebę korzystania z serwisów streamingowych - ponoszenia opłat abonamentowych, ograniczeń w ilości połączeń i przesyłanych danych. Dodatkowo CAMSTREAMER ACAP nadzoruje przesyłanie strumienia i informuje natychmiastowo emailem o ewentualnych nieprawidłowościach w streamingu związanych np. z awarią łącza kamery.
Wersja demonstracyjna pozwala na testowanie oprogramowania w rozdzielczości 320x240 ze nałożoną informacją "Demo" w OSD kamery. Można ją pobrać tutaj. Obejrzyj film w serwisie YouTube jak działa CAMSTREAMER: link

Uwaga! Towar niedostępny. Prosimy o kontakt w sprawie doboru zamiennika.