D+H BAZ 2

BAZ 2
Centrala Zamknięć Ogniowych 2A z wyj. sygn.

Centrala BAZ 2 jest kompaktową centralą o obciążalności 2A. Posiada wbudowany styk sygnalizacji alarmowej oraz wskaźniki trybu pracy. Centrala BAZ 2 dodatkowo wyposażona jest w funkcję resetowania, a także posiada wyjście do podłączenia sygnalizatorów.

CNBOP
D+H BAZ 2

Centrale Zamknięć Ogniowych BAZ sterują zwalniakami elektromagnetycznymi stosowanymi do drzwi oraz bram przeciwpożarowych, w razie pożaru uniemożliwiają one rozprzestrzenianie się ognia i dymu w budynku. Zwalniak elektromagnetyczny utrzymuje drzwi w stanie pracy niezakłóconej w położeniu otwartym, umożliwiając w ten sposób swobodny ruch osobowy i towarowy. W przypadku wyzwolenia centrali za pomocą automatycznej czujki pożarowej, ręcznego uruchomienia przycisku wyzwalającego lub poprzez sygnał z CSP następuje przełączenie urządzeń w stan alarmu co powoduje samoistne zamknięcie drzwi przeciwpożarowych przez zamykacze przewidziane w projekcie budowlanym.
Centrala BAZ 2 jest kompaktową centralą o obciążalności 2A. Posiada ona wbudowany bezpotencjałowy styk sygnalizacji alarmowej (60V/1A)oraz wbudowane wskaźniki trybu pracy. Centrala BAZ 2 dodatkowo wyposażona jest w funkcję resetowania, a także posiada dedykowane wyjście do podłączenia sygnalizatorów.

Certyfikat zgodności nr 2546/2007
Aprobata Techniczna CNBOP AT-0401-0139/2007

Parametry techniczne
Napięcie zasilania 230 V AC
Moc znamionowa 80 VA
Maksymalny prąd wyjściowy 2,0 A (24V DC)
Ilość linii konwencjonalnych 1 (maksymalnie 14 czujek)
Liczba przekaźników 1 (ALARM)
Obciążalność wyjść przekaźnikowych 230V / 6A
Ilość wyjść sygnalizatorów konw. 2 (1A)
Maksymalna pojemność akumulatora 1,3 Ah (brak podtrzymania)
Zakres temperatur pracy -5 ... +40 °C
Stopień ochrony IP 52
Rodzaj obudowy PC
Kolor RAL 7035
Wymiary: 220x170x90 mm (szer. x wys. x gł.)

Karty katalogowe
Karta katalogowa BAZ 2 (72.38 KB)
Uwaga! Towar niedostępny. Prosimy o kontakt w sprawie doboru zamiennika.