AXIS Communications AXIS P8804 STEREO SK

AXIS P8804 STEREO SK
Kamera stereoskopowa do liczenia osób

AXIS P8804 STEREO SK to kamera licząca osoby, wyposażona w moduł stereoskopowy, którą montuje się nad głowami przechodzących. W kamerze instaluje się oprogramowanie AXIS 3D PEOPLE COUNTER. Przetwarzanie danych obrazowych pozyskiwanych w stereoskopii pozwala na bardzo precyzyjne liczenie osób poruszających się pod kamerą - kamera jest nieczuła na refleksy świetlne oraz cienie postaci czy ruchome cienie rzucane przez inne obiekty.

  • Znajdz podobne
AXIS Communications AXIS P8804 STEREO SK

AXIS P8804 STEREO SK to kamera licząca osoby, wyposażona w moduł stereoskopowy, którą montuje się nad głowami przechodzących. W kamerze instaluje się oprogramowanie AXIS 3D PEOPLE COUNTER. Przetwarzanie danych obrazowych pozyskiwanych w stereoskopii pozwala na bardzo precyzyjne liczenie osób poruszających się pod kamerą - kamera jest nieczuła na refleksy świetlne oraz cienie postaci czy ruchome cienie rzucane przez inne obiekty. Specjalny algorytm liczący pozwala na liczenie osób prowadzących wózki z zakupami i wózki dziecięce. Moduł obiektywów jest oddzielony od jednostki przetwarzającej (kable połączeniowe o długości 8m są dostarczane w komplecie) i może pracować w szerokim zakresie temperaturowym. AXIS Communications udostępnia oprogramowanie na PC z Windows pozwalające na przechowywanie danych naliczeń i generowanie raportów wg. przygotowanych szablonów - AXIS Store Data Manager.

Parametry podstawowe
Czułość kamery color 0,4 Lux
Elektroniczna migawka 1/6..1/24 500 s
Wideo
Maksymalna rozdzielczość obrazu 2 x 1280 x 720
Maksymalna liczba transmitowanych obrazów 25 kl./s
Kompresja wizji H.264 (Baseline/Main/High)/JPEG
Optyka
Ogniskowa obiektywu 2,1 mm
Kąt obserwacji H: 102°
Sieć
Obsługiwane protokoły sieciowe IPv4, IPv6, TCP, UDP, HTTP, HTTPS, SSL/TLS, FTP, QoS, CIFS/SMB, Bonjour, UPnP, SNMPv1/v2c/v3, DNS, DynDNS, NTP, RTSP, RTP, SFTP,IGMP, ICMP, DHCP, ARP, SOCKS, SSH, 802.1x
Funkcje
Inne SMPTE 296M (HDTV 720p)
Przechowywanie danych
Rejestracja na kartę pamięci SD/SDHC/SDXC
Detekcja, obsługa alarmów
Detekcja ruchu Tak
Detekcja sabotażu obrazu Tak
Warunki pracy
Temperatura pracy -20..50 °C (moduł stereoskopowy), 0..40 °C (moduł przetwarzania)
Konstrukcja
Wysokość montażu 2,4..4m

Karty katalogowe
Karta katalogowa AXIS P8804 STEREO SK (126.32 KB)
Uwaga! Towar niedostępny. Prosimy o kontakt w sprawie doboru zamiennika.