AXIS Communications AXIS P8804 STEREO SK

AXIS P8804 STEREO SK
Kamera stereoskopowa do liczenia osób

AXIS P8804 STEREO SK to kamera licząca osoby, wyposażona w moduł stereoskopowy, którą montuje się nad głowami przechodzących. W kamerze instaluje się oprogramowanie AXIS 3D PEOPLE COUNTER. Przetwarzanie danych obrazowych pozyskiwanych w stereoskopii pozwala na bardzo precyzyjne liczenie osób poruszających się pod kamerą - kamera jest nieczuła na refleksy świetlne oraz cienie postaci czy ruchome cienie rzucane przez inne obiekty.

AXIS Communications AXIS P8804 STEREO SK

AXIS P8804 STEREO SK to kamera licząca osoby, wyposażona w moduł stereoskopowy, którą montuje się nad głowami przechodzących. W kamerze instaluje się oprogramowanie AXIS 3D PEOPLE COUNTER. Przetwarzanie danych obrazowych pozyskiwanych w stereoskopii pozwala na bardzo precyzyjne liczenie osób poruszających się pod kamerą - kamera jest nieczuła na refleksy świetlne oraz cienie postaci czy ruchome cienie rzucane przez inne obiekty. Specjalny algorytm liczący pozwala na liczenie osób prowadzących wózki z zakupami i wózki dziecięce. Moduł obiektywów jest oddzielony od jednostki przetwarzającej (kable połączeniowe o długości 8m są dostarczane w komplecie) i może pracować w szerokim zakresie temperaturowym. AXIS Communications udostępnia oprogramowanie na PC z Windows pozwalające na przechowywanie danych naliczeń i generowanie raportów wg. przygotowanych szablonów - AXIS Store Data Manager.

Parametry podstawowe
Czułość kamery color 0,4 Lux
Elektroniczna migawka 1/6..1/24 500 s
Wideo
Maksymalna rozdzielczość obrazu 2 x 1280 x 720
Maksymalna liczba transmitowanych obrazów 25 kl./s
Kompresja wizji H.264 (Baseline/Main/High)/JPEG
Optyka
Ogniskowa obiektywu 2,1 mm
Kąt obserwacji H: 102°
Sieć
Obsługiwane protokoły sieciowe IPv4, IPv6, TCP, UDP, HTTP, HTTPS, SSL/TLS, FTP, QoS, CIFS/SMB, Bonjour, UPnP, SNMPv1/v2c/v3, DNS, DynDNS, NTP, RTSP, RTP, SFTP,IGMP, ICMP, DHCP, ARP, SOCKS, SSH, 802.1x
Funkcje
Inne SMPTE 296M (HDTV 720p)
Przechowywanie danych
Rejestracja na kartę pamięci SD/SDHC/SDXC
Detekcja, obsługa alarmów
Detekcja ruchu Tak
Detekcja sabotażu obrazu Tak
Warunki pracy
Temperatura pracy -20..50 °C (moduł stereoskopowy), 0..40 °C (moduł przetwarzania)
Konstrukcja
Wysokość montażu 2,4..4m

Karty katalogowe
Karta katalogowa AXIS P8804 STEREO SK (126.32 KB)
Uwaga! Towar niedostępny. Prosimy o kontakt w sprawie doboru zamiennika.