Oferta promocyjna Milestone Systems Husky IVO

Serwery Husky to urządzenia przygotowane przez firmę Milestone Systems dla oprogramowania zarządzania i rejestracji wideo CCTV Milestone XProtect w dowolnej edycji (Express+, Professional+, Expert lub Corporate). Zostały on opracowane przez Milestone jako platforma sprzętowa dedykowana dla dostarczanego przez Milestone oprogramowania do rejestracji wideo. Zależnie od modelu gwarantowana jest określona prędkość rejestracji strumieni wideo i udostępniania tych strumieni po przez sieć komputerową (ang. throughput).

Urządzenia pozwalają na realizację lokalnego podglądu wideo na monitorze z wykorzystaniem oprogramowania XProtect Smart Client. Archiwum dyskowe nagrań na serwerze może być rozszerzone z wykorzystaniem sieciowej pamięci masowej (np. NAS, iSCSI).

Gwarancja

Urządzenia Husky IVO są objęte gwarancją on-site przez okres 60 miesięcy realizowaną przez partnerów serwisowych firmy Dell.

NDAA

Firma Milestone Systems gwarantuje, że serwery Husky są zgodne z wymaganiami NDAA (National Defence Authorization Act) - nie zawierają komponentów producentów zabronionych do stosowania w systemach CCTV i telekomunikacyjnych przez tą regulację prawną.

Promocja

Do końca 2021 roku w przypadku zakupu serwera Husky HE350T lub HE150D z dowolną konfiguracją pamięci dyskowej, ADI Global może zaproponować 20% dodatkowego rabatu na kupowane z nim licencje oprogramowania XProtect, zamawiane przez przedstawicieli handlowych ADI.

Urządzenia Husky dostępne są z dodatkowymi rabatami dla firm-Partnerów uczestniczących w programie partnerskim Milestone Systems. Program jest otwarty dla wszystkich firm zajmujących się instalacją, konserwacją i utrzymaniem systemów wideomonitoringu. Do programu Partnerskiego można dołączyć tutaj