Rozwiązanie Axis end-to-end
Projektowanie systemów bezpieczeństwa

AXIS Site Designer ułatwia projektowanie systemów bezpieczeństwa. Oprócz prostego doboru produktów i akcesoriów do specyfikacji projektu, możesz również eksportować ustawienia kamer i innych urządzeń całego systemu bezpieczeństwa z online i importować je do AXIS Camera Station (rozwiązania VMS od Axis).


Axis Camera Station

AXIS Camera Station umożliwia zarządzanie znacznie większej ilości urządzeń niż tylko kamerami. Dzięki niemu możesz w prosty sposób zarządzać głośnikami sieciowymi: do komunikacji z pracownikami lub do odstraszania intruzów. Możesz też zintegrować i zarządzać interkomami drzwiowymi do zdalnej kontroli wejścia do budynku.


Umów się na demonstrację Axis Site Designer

AXIS Site Designer ułatwia projektowanie systemów bezpieczeństwa. Oprócz intuicyjnego doboru produktów i akcesoriów, możesz też bezpośrednio eksportować konfigurację całego systemu bezpieczeństwa do AXIS Camera Station, co skróci czas instalacji.
 


Dlaczego Axis?

Axis posiada najbardziej wszechstronne portfolio kamer na rynku, które integrują się z prostym w użyciu systemem VMS. Stanowi to solidną podstawę do rozbudowania systemu monitoringu na przyeszłość składającego się z kamer, urządzeń audio, kontroli dostępu i innych.

System VMS jest sercem każdego systemu monitoringu. W Axis mamy dwa systemy VMS do wyboru: AXIS Camera Station lub AXIS Companion.

Co więcej, produkty Axis są docenione na rynku ze względu na ponadprzeciętną niezawodność i bezpieczeństwo. Axis dostarcza wysokiej jakości kamery z niskim odsetkiem awarii zaprojektowanym ze szczególnym naciskiem na cyber security i szyfrowaną komunikację. To dlatego tak wiele miast, obiektów rządowych i obiektów o krytycznym znaczeniu dla państwa wybiera Axis.

Jeśli potrzebujesz wzbogacić system monitoringu klienta o analitykę (firmy Axis lub innego dostawcy) - dlaczego nie zaproponujesz dla niego najlepszego rozwiązania dostępnego obecnie na rynku? Dzięki dołączeniu do sprzedaży rozwiązań end-to-end Axis, poprawisz potencjał biznesowy i otworzysz się na nowe projekty dla swojej firmy.

 


Rozwiązania
Rekordery (NVR) i system zarządzania materiałem wideo (VMS)

AXIS Camera Station S1116 MT Recorder

01617-001

Dowiedz się więcej

AXIS Camera Station S2208


01580-002

Dowiedz się więcej

AXIS S3008 Recorder


02105-002

Dowiedz się więcej

AXIS Companion


0895-003

Dowiedz się więcej

AXIS Camera Station v.5.0 - Universal Device License

0879-020

Dowiedz się więcej
 

Kategorie produktówTELEWIZJA IP

Kup teraz

AUDIO IP

Kup teraz

KONTROLA DOSTĘPU

Kup teraz

KAMERY NASOBNE

Kup teraz
 
 
 
Dedykowane rozwiązania dla sektorów
 


Bezpieczne Miasta


Handel


Infrastruktura Krytyczna


Transport
 
Korzystaj z naszego wsparcia

Nasze doświadczenie w pracy z sieciowymi rozwiązaniami wideo i audio, analityką i kontrolą dostępu przyczynia się do ochrony ludzi i mienia, optymalizacji procesów oraz zwiększa efektywność biznesową i dostęp do informacji.
Newsletter Axis

Bądź na bieżąco z nowinkami z rynku security: śledź trendy, dowiaduj się o nowych produktach i rozwiązaniach.

Subskrybuj Newsletter
Kontakt z Axis Polska

Axis Communications
Poland Sp. z o.o.
Platinium Business Partk 4
Domaniewska 44
02-672 Warszawa

Skontaktuj się z AXIS
Webinaria Axis

Zwiększaj swoją wiedzę i kompetencje z zakresu bezpieczeństwa IP. Oglądaj na żywo prezentacje nowych produktów i rozwiązań Axis.

Zapisz się na następne webinarium
 


Video Axis
 


Najlepszy sposób zabezpieczenia biznesu


Poznaj rozwiązania Axis Audio


Dlaczego kontrola dostępu od Axis?

 

 

Dołącz do programu partnerskiego Axis

Stając się partnerem Axis Channel, od razu zyskujesz większe możliwości marży, najbardziej kompletne i niezawodne portfolio produktów w branży oraz światowej klasy szkolenia i wsparcie.

 

Dołącz już dzisiaj

Axis Site Designer

AXIS Site Designer to potężny krok naprzód w projektowaniu systemów monitoringu. To intuicyjne narzędzie upraszcza i usprawnia proces projektowania i tworzenia ofert, dzięki czemu projekty są szybsze i łatwiejsze w tworzeniu, poprawianiu lub wdrażaniu.

 

Dowiedz się więcej