HID 6181BKT000000

6181BKT000000
Czytnik HID bioClass, z rejestratorem wzorców odcisku palca i możliwością zapisu sektorów

Czytnik HID bioClass RWKLB575 - czarny z klawiaturą standard i czytnikiem linii papilarnych. Terminal śrubowy na wyjściu, interfejs Wiegand + RS-232, praca tylko z kartami 13,56MHz w trybie odczytu i zapisu. Odczyt CSN z kart MIFARE/DESFire.

HID 6181BKT000000

Czytniki serii bioClass dedykowane są dla systemów kontroli dostępu wymagających najwyższego stopnia zabezpieczenia. Wykonane z wytrzymałego poliwęglanu obudowy czytników zachowują jednolite wzornictwo dla całej serii produktów. Urządzenia te współpracują z każdym systemem kontroli dostępu, korzystającym z transmisji danych w standardzie Wiegand.

Seria bioClass łączy w sobie bezpieczeństwo uwierzytelniania przez karty iClass z weryfikacją wzorca odcisku palca, dla zapewnienia najbardziej wiarygodnej weryfikacji tożsamości. Model 6181BKT000000 jest punktem wyjścia dla najbardziej zaawansowanych konfiguracji czytników bioClass. Jest to zarówno czytnik odcisków palców, odczytujący odcisk palca z sensora i porównujący go z danymi biometrycznymi zapisanymi w sektorach karty iClass, prezentowanej podczas uwierzytelniania się jak i urządzenie potrafiące zapisywać dane na kartach iClass (czytnik RW). Czytnik jest wyposażony w klawiaturę i wyświetlacz LCD pokazujący aktualny czas i nazwę użytkownika, który odczytuje kartę/odcisk. Klawiatura pracuje w trybie standard - słowa 4 bit, bez buforowania. Czytnik posiada też możliwość odczytu numerów CSN z kart MIFARE/DESFire (32 bit, najpierw MSB). Bardziej zaawansowane konfiguracje pozwalają na zmianę sposobu odczytu CSN z kart MIFARE, zmianę trybu pracy klawiatury, aktywację tampera optycznego (w konfiguracji podstawowej nie jest aktywny), klucze iClass Elite dla szyfrowania transmisji między czytnikiem, a kartą. Wyjście sygnałowe wykonane jest w postaci terminala śrubowego, obudowa w kolorze czarnym.

Firma Ultrak Security Systems jest w stanie dostarczyć także bardziej zaawansowane konfiguracje czytników. Dostępne różnice obejmują zgodność tylko z najnowszymi typami kart MIFARE SIO Enabled lub tylko z wyposażonymi w aplety Seos(seria 900) , wyjście danych w formacie Clock&Data/ABA Track2 lub OSDP, obsługę Indala Prox lub HID Prox+Unique/EM4102 (seria 900), a także Hi-Tag 1, obsługę urządzeń typu smartphone/tablet poprzez Bluetooth 4.0 (seria 900 - wymagany Android 4.3 lub wyższy lub iOS 7 lub wyższy), klucze wymiany danych typu Elite, różne tryby pracy brzęczyka i diod (w tym inne kolory). Zapraszamy do kontaktu z Działem Technicznym, z osobą odpowiedzialną za wsparcie dla produktów Kontroli Dostępu.

Parametry techniczne
Maksymalny zasięg 8cm
Tryb pracy Odczyt i zapis
Częstotliwość pracy 13,56MHz
Kompatybilność iClass / OmniClass
Interfejs Wiegand
Maks. odległość od kontrolera 150m
Wskaźniki 3-kolorowa dioda LED, brzęczyk
Przykłady kompatybilnych kart iClass 2k, iClass 16k
Stopień ochrony IP32
Zasilanie 9 .. 12V DC
Pobór prądu Czuwanie: 145mA, praca: 205mA
Temperatura pracy 0 .. 45 °C
Wilgotność pracy 0 ~ 95% bez kondensacji
Wymiary 106 x 214 x 58 mm (szer. x wys. x głęb.)
Kolor Czarny
Złącze danych Terminal śrubowy
Klawiatura Standardowa 4-bit, no parity, bez buforowania
Cechy dodatkowe Wyświetlacz LCD, opcj. tamper optyczny
Uwaga! Towar niedostępny. Prosimy o kontakt w sprawie doboru zamiennika.