System Sensor 22051E-46-IV

22051E-46-IV
Optyczna czujka dymu Kolor: kość słoniowa

Czujka 22051E-46-IV to fotoelektryczny detektor dymu bez izolatora o całkowicie nowej konstrukcji komory detekcji. Zapewnia szybszą reakcję, zmniejszoną wrażliwość na zmiany spowodowane przez kurz i zmniejszenie możliwości wystąpienia fałszywych alarmów.

CPD
System Sensor 22051E-46-IV

Nowy protokół 200 Advanced umożliwia montaż jeszcze większej ilości urządzeń na pętli. Dodatkowo daje większą kontrolę, możliwości konfiguracyjne i zarządzania, a przez to umożliwia jeszcze bardziej elastyczną optymalizację całego systemu, w stosunku do charakterystyki i użytkowania chronionego obiektu, niż kiedykolwiek wcześniej.

Czujka 22051E-46-IV jest fotoelektrycznym detektorem dymu o całkowicie nowej konstrukcji komory detekcji, jako wynik wielu lat doświadczeń i badań firmy System Sensor. Zapewnia to szybszą reakcję, zmniejszoną wrażliwość na zmiany spowodowane przez kurz i zmniejszenie możliwości wystąpienia fałszywych alarmów wynikających z wnikania owadów i innych zanieczyszczeń. W czujce zastosowano układ zaawansowanego przetwarzania sygnałów, który zawiera filtry wygładzające pomagające wyeliminować zakłócenia środowiskowe, będące częstą przyczyną fałszywych alarmów. Wbudowane oprogramowanie używa skomplikowanych algorytmów, które poprawiają odporność na fałszywe alarmy i poprawiają szybkość wykrywania.

Czujka posiada dwie trójkolorowe (czerwony, zielony, bursztynowy) diody LED pozwalające na wizualną weryfikację stanu urządzenia patrząc na nią z dowolnej strony.

Wszystkie czujki serii 200 Advanced są przyjazne dla środowiska i spełniają wymogi WEEE oraz RoHS, co minimalizuje koszty utylizacji. Ich zaletą jest mechaniczna i elektryczna kompatybilność wsteczna z poprzednimi urządzeniami serii 200 Plus.

Certyfikat zgodności nr 0786-CPD-20658

Parametry techniczne
Typ czujki optyczna dymu
Wykrywanie pożarów testowych TF2-TF5
Protokół komunikacji na pętli SSE 200 Plus, SSE 200 Advance
Wbudowany izolator zwarć nie
Prąd dozorowania 0,3 mA (1 komunikat co 5s, miganie diod; 0,2mA brak komunikacji)
Prąd alarmowania 3,5 mA (czerwona dioda)
Zakres temperatur pracy -30 ... +70 °C
Wilgotność względna 10 ... 93 %
Kolor kość słoniowa
Średnica 102 mm
Wysokość 52 mm (wraz z gniazdem)
Waga 97 g (wraz z gniazdem)
Uwaga! Towar niedostępny. Prosimy o kontakt w sprawie doboru zamiennika.