ADI Global Distribution
wyprzedaz ADI
Katalog Samsung Wisnet

Katalog Samsung pdf 3.0MB
Katalog Hikvision 2016

Katalog Hikvision pdf 200MB
Katalog Videotec

Pobierz plik pdf 5MB
Katalog Metel

Pobierz plik pdf 13MB
Pulsar

ADI w Polsce

                  
Tu jesteś: » ADI » Kontakt

Zapraszamy do współpracy
Oto lista naszych placówek i przedstawicielstw:

Siedziba spółki:

Ultrak Security Systems Sp. z o.o
ul. Santocka 39
71-083 Szczecin
tel.91 485 40 60-69
fax 91 485 40 80
email: info.pl@adiglobal.com


Oddział Warszawa
ul. Odrowąża 15
03-310 Warszawa
tel. 22 519-76-53/57...58
fax 22 519-76-59
email: biuro.warszawa@adiglobal.com

Starszy specjalista ds. sprzedaży
Sylwia Wyrzykowska
tel. 22 519 76 51
kom. 607 445 824
fax 22 814-53-87
email: sylwia.wyrzykowska@adiglobal.com

Specjalista do spraw sprzedaży
Anna Rzewnicka
tel. 22 519 76 58
kom. 607 445 093
email: anna.rzewnicka@adiglobal.com

Specjalista do spraw sprzedaży
Piotr Pontek
tel. 22 519 76 53
kom. 607 445 083
email: piotr.pontek@adiglobal.com

Specjalista do spraw sprzedaży
Hubert Salach
tel. 22 519 76 57
kom. 607 445 445
email: hubert.salach@adiglobal.com


Oddział Gdańsk
ul. Norwida 4
80-280 Gdańsk
tel. 58 785 62 94 lub 58 785 62 95
fax: 58 785 62 97
email: biuro.gdansk.pl@adiglobal.com

Specjalista do spraw sprzedaży
Krzysztof Parzyszek
kom: 607 445 894
email: krzysztof.parzyszek@adiglobal.com

Specjalista do spraw sprzedaży
Jan Zieniewicz
kom: 607 445 446
email: jan.zieniewicz@adiglobal.com


Oddział Kraków
ul. Jasnogórska 1
31-358 Kraków
tel. 12 290 10 81/82
fax 12 290 10 83
email: biuro.krakow.pl@adiglobal.com

Przedstawiciel regionalny płd-wsch. Polska:
Piotr Czerkawski
kom: 607 445 848
email: piotr.czerkawski@adiglobal.com

Przedstawiciel regionalny płd-wsch. Polska:
Mateusz Terlikowski
kom: 607 445 603
email: mateusz.terlikowski@adiglobal.com


Przedstawiciele regionalni:

Przedstawiciel regionalny zachodniopomorskie, lubuskie:
Sławomir Wałęsa
tel. 91 485 40 73
kom: 607 445 153
email: slawomir.walesa@adiglobal.com


Przedstawiciel regionalny Wielkopolska:
kom: 607 445 640
email: sales.pl@adiglobal.com

Przedstawiciel regionalny płd-zach. Polska:
Andrzej Dera
tel./fax (062) 730 05 97
kom: 607 445 836
email: andrzej.dera@adiglobal.com

Działy Technicznego Wsparcia Sprzedaży:

Dział Wsparcia Sprzedaży DSO oraz KD
Mieczysław Solarz
tel. 91 485 40 79
kom. 607 445 876
email: mieczyslaw.solarz@adiglobal.com

Dział Wsparcia Sprzedaży SSP
Piotr Kasperec
tel. 91 485 40 60-69 w. 141
kom. 607 445 006
email: piotr.kasperec@adiglobal.com

Dział Wsparcia Sprzedaży CCTV IP
Tomasz Mańturzyk
tel. 22 519 76 56
kom. 607 445 873
email: tomasz.manturzyk@adiglobal.com

Menadżer produktów CCTV i CCTV IP
Dawid Adamczyk
tel. 91 485 40 69
kom. 607 445 840
email: dawid.adamczyk@adiglobal.com

Dział Wsparcia Sprzedaży analog. CCTV
Piotr Dmowski
tel. 91 485 40 71
kom. 607 445 879
email: piotr.dmowski@adiglobal.com

Menadżer produktów SSWiN
Tomasz Szklarz
tel. 22 519 76 52
kom. 607 445 682
email: tomasz.szklarz@adiglobal.com

Centrum Serwisowe
Witold Świerzyński
tel. 91 485 40 78
kom. 607 445 886
email: witold.swierzynski@adiglobal.com



Używamy plików cookie aby zapewnić najlepszy poziom obsługi. Kontynuując zgadzasz się na użycie plików cookies. OK Nie, nie zgadzam się na użycie cookies.